"Bļitka" - tas ir dzīvs un sasildošs teātra prieks abās pusēs rampai.

Līga Ulberte / Kroders.lv

Bļitkas veiksmes formula ir divu ļoti labu aktieru iesaistīšana projektā, kas viņiem abiem patīk. Un forši – lietosim tieši šo vārdu – darbojas abi aktieri. Saturīga izklaide, viens īsts veču gabals. Atis Rozentāls / Kultūras Diena

Goda teātra gadījumā „jaundzimušais” neatkarīgais teātris skatītāju (patīkami) pārsteidz ar klasisku, tīru, precīzu iestudējumu „Žurka”.
Kitija Balcare, kroders.lv

Izrāde ir godīga un cilvēcīga. Četrus Bļitkas večus – arī režisoru Dž. Dž. Džilindžeru un scenogrāfu Vari Siliņu, kurš radījis autentisku vidi pamestā kinoteātrī, – vieno paaudze ar tās meklējumiem un humora izjūta. Tas nav maz. Henrieta Verhoustinska / Kultūras Diena

Lomas sadalītas tā, ka pēc temperamenta pieguļ aktieriem kā speciāli šūts uzvalks, un var redzēt - katrs savā jūtas ļoti labi. Un tā arī spēlē. Garšīgi.
Līvija Dūmiņa / Neatkarīgā Rīta Avīze / Bļitka

Projekta 9. un 10. mēneši - maijs un jūnijs!

Mēs to esam izdarījuši! Uztaisījuši izrādi, parādījuši to vairākas reizes, nosvinējuši ar kūku! Tagad jādomā, ko darīsim tālāk :)

lasīt visu...

Projekta 8. mēnesis - aprīlis*

Laika kļūst arvien mazāk, aktīvi mēģinām, tomēr atradām laiku arī patīkamai izklaidei un devāmies aplūkot teātri no otras puses.

lasīt visu...

Projekta 7. mēnesis - marts*

Pilnais lugas teksts ir ieraudzījis dienasgaismu; izstrādāti lieliski varoņu raksturi, kā arī tapušas skices izrādes afišai!

lasīt visu...

Projekta 6. mēnesis - februāris!*

Tapuši pirmie rekvizīti un atsevišķu tēlu kostīmu skices. Gatava ir apmēram puse no izrādes. Bet pats galvenais - bērni ir tapuši nopietnāki un atbildīgāki, redzot reālos izrādes tapšanas rezultātus!

lasīt visu...

Projekta 4.,5. mēnesis - decembris, janvāris!*

Esam uzaicinājuši pie sevis žurnālisti, kura sekoja līdzi mūsu gaitām un nu jau ir pilnīgi skaidrs, par ko būs mūsu izrāde!

lasīt visu...

Projekta 3. mēnesis - novembris!*

Mēs arvien vairāk saprotam, ko bērni gaida no mums. Un viņu atdeve un iesaistīšanās kļūst arvien lielāka. Abpusējs prieks - gan mums, gan bērniem!

lasīt visu...

Projekta 2. mēnesis - oktobris!*

Projekta otrais mēnesis tuvojas noslēgumam. Kā mums veicās? Labi :)

lasīt visu...

Projekta 1. mēnesis - septembris!

Projekts tika rakstīts ilgi, ilgi tikai gaidīti arī tā rezultāti, taču laiks, kad bija patiešām jāsāk darboties, pienāca nemanot. Mēs visi projektā iesaistītie reizēm jūtamies arī nedaudz apmulsuši, jo šis ir mūsu pirmais tik lielais projekts, taču esam arī apņēmības pilni.

lasīt visu...

Cik esat gatavs maksāt par teātra izrādes biļeti?

no 1-5 eiro
no 5-10 eiro
no 10-15 eiro