Izrāde ir godīga un cilvēcīga. Četrus Bļitkas večus – arī režisoru Dž. Dž. Džilindžeru un scenogrāfu Vari Siliņu, kurš radījis autentisku vidi pamestā kinoteātrī, – vieno paaudze ar tās meklējumiem un humora izjūta. Tas nav maz. Henrieta Verhoustinska / Kultūras Diena

"Bļitka" - tas ir dzīvs un sasildošs teātra prieks abās pusēs rampai.

Līga Ulberte / Kroders.lv

Bļitkas veiksmes formula ir divu ļoti labu aktieru iesaistīšana projektā, kas viņiem abiem patīk. Un forši – lietosim tieši šo vārdu – darbojas abi aktieri. Saturīga izklaide, viens īsts veču gabals. Atis Rozentāls / Kultūras Diena

Lomas sadalītas tā, ka pēc temperamenta pieguļ aktieriem kā speciāli šūts uzvalks, un var redzēt - katrs savā jūtas ļoti labi. Un tā arī spēlē. Garšīgi.
Līvija Dūmiņa / Neatkarīgā Rīta Avīze / Bļitka

Goda teātra gadījumā „jaundzimušais” neatkarīgais teātris skatītāju (patīkami) pārsteidz ar klasisku, tīru, precīzu iestudējumu „Žurka”.
Kitija Balcare, kroders.lv

30.12
Bļitka!
23.01
Bļitka!

Liepājas teātrī ar izrādi "Viss par vīriešiem" tiks svinēta Goda jubileja!

22. maijā savu 40 gadu jubileju svinēs aktieris Kaspars Gods, savukārt skatītāji viņu varēs sveikt 23. maijā, kad par godu aktiera dzimšanas dienai Liepājas teātrī tiks spēlēta viena no  izrādēm ilgdzīvotājām – „Viss par vīriešiem”, kas ir repertuārā jau no 2007. gada un kurai izveidojies prāvs fanu pulciņš, kas izrādi gatavi skatīties neskaitāmas reizes.

„Liepājas teātrī 40 gadu jubilejas svinēt iesāka Pujāts, turpināja Dombrovskis, tagad pienākusi mana kārta, it īpaši tāpēc, ka vēl nevienam štata aktierim 50 gadu nav, tāpēc jāsvin jau tagad,” smejas K. Gods. „Beidzot mēs visi trīs (bez K. Goda izrādē piedalās arī aktieri Leons Leščinskis un Egons Dombrovskis) esam sasnieguši īsto vecumu, kāds norādīts lugā „Viss par vīriešiem”. Tagad to patiešām drīkstam spēlēt un iespējams izrāde atdzims jaunā kvalitātē. Es gan neticu, ka ir kāds, kurš izrādi vēl nav redzējis, varbūt, ka neviens nemaz neatnāks?” viņš smejoties turpina.

Izrādes laikā tiek attēlotas un izdzīvotas vairāku vīriešu dzīves. Trīs aktieri, četri stāsti (draugi, tēvs, mīla, striptīzs), piecas pārvērtības (kā piektā – draugi sirmā vecumā). Mozaīku spēle – izrāde epizodēs, kas, savijoties kopā, iezīmē vienotu mūsdienu vīriešu pasauli, lai cik arī atšķirīgas nebūtu viņu dzīves. Varoņi izrādes laikā izdzīvo visas iespējamās vīrieša dzīves hipostāzes.

K. Gods ir Liepājas teātra aktieris kopš 1996. gada. It īpaši pēdējos gados viņš guvis daudz skatītāju mīlestības, kā arī kritiķu atzinības: 2010. gadā saņēmis „Spēlmaņu nakts” balvu nominācijā „Gada aktieris otrā plāna lomā” par Harija lomu izrādē „Hanana”. Skatītāji aktieri uz skatuves var redzēt arī Robežsarga lomā izrādē „Ragana”, dona Alfons D’Estes lomā izrādē „Lukrēcija Bordžija”, Bābuša lomā izrādē „Sasodītais sarkanais mēness” u.c.

Jau pavisam drīz K. Gods iejutīsies Toma Bjūkenena – Getsbija iemīļotās Deizijas vīra – lomā topošajā Dž.Dž.Džilindžera melodrāmā „Lielais Getsbijs” (pirmizrāde jau 16. maijā).

Būsim kopā ar aktieri viņa svētkos!

Cik esat gatavs maksāt par teātra izrādes biļeti?

no 1-5 eiro
no 5-10 eiro
no 10-15 eiro