Lomas sadalītas tā, ka pēc temperamenta pieguļ aktieriem kā speciāli šūts uzvalks, un var redzēt - katrs savā jūtas ļoti labi. Un tā arī spēlē. Garšīgi.
Līvija Dūmiņa / Neatkarīgā Rīta Avīze / Bļitka

Bļitkas veiksmes formula ir divu ļoti labu aktieru iesaistīšana projektā, kas viņiem abiem patīk. Un forši – lietosim tieši šo vārdu – darbojas abi aktieri. Saturīga izklaide, viens īsts veču gabals. Atis Rozentāls / Kultūras Diena

"Bļitka" - tas ir dzīvs un sasildošs teātra prieks abās pusēs rampai.

Līga Ulberte / Kroders.lv

Izrāde ir godīga un cilvēcīga. Četrus Bļitkas večus – arī režisoru Dž. Dž. Džilindžeru un scenogrāfu Vari Siliņu, kurš radījis autentisku vidi pamestā kinoteātrī, – vieno paaudze ar tās meklējumiem un humora izjūta. Tas nav maz. Henrieta Verhoustinska / Kultūras Diena

Goda teātra gadījumā „jaundzimušais” neatkarīgais teātris skatītāju (patīkami) pārsteidz ar klasisku, tīru, precīzu iestudējumu „Žurka”.
Kitija Balcare, kroders.lv

Čomiņi jeb tas, ko Jūs nezinājāt!

Iegrimuši darbos un jaunos plānos, klusi un nemanāmi palaidām tautiņās vienu izrādi, ar kuru tagad gribam Jūs iepazīstināt. Jau 2017. gada pavasarī notika lugu konkurss "36 stundas – skola", kuru organizēja Latvijas Dramaturģijas centrs, Goda teātris un biedrība "Darbnīcas". Šajā konkursā par uzvarētājiem tika atzīti 2 darbi. Danutas Butrimas luga "Cilpa" un Klāva Knuta Sukura "Čomiņi"! Kamēr “Cilpa” vēl gaida savu iestudēšanas kārtu, “Čomiņi” tika pāris reizes parādīti atsevišķās skolās, pieslīpēti, izloloti un oficiālo pirmizrādi piedzīvoja 2017. gada 4. oktobrī DALP 5. vidusskolā. Tagad esam gatavi to parādīt arī plašākai auditorijai.

Čomiņi - tie ir viņi - labākie draugi Olivers un Pāvels. Starp viņiem nav noslēpumu. Viņi runā par visu un, protams, par meitenēm. Un tieši meitene ir tā, kas nostājas starp viņiem un kļūst par lielāko pārbaudījumu abu draudzībai.

Izrādē spēlē Edgars Ozoliņš un Rolands Beķeris. Izrādei tapt palīdzējis režisors Leons Leščinskis un scenogrāfs Varis Siliņš.

Izrādi iespējams parādīt jebkurā Latvijas skolā. Īpaši piemērota tā ir 5. līdz 10. klases skolēniem! Ja ir interese, aizbrauksim arī pie Jums. Par laiku iespējams vienoties, rakstot mums vēstulīti šeit, vai sūtot e-pastu: godateatris@gmail.com Raksti mums un tiekamies izrādē!

Un vēl - šoruden pāris dienas paviesojāmies ASV, kur izrādi noskatījās Amerikas latviešu bērni. Bildes no ceļojuma. Esam gatavi nobildēties arī ar Jums! Ceram uz tikšanos pavisam drīz!

Cik esat gatavs maksāt par teātra izrādes biļeti?

no 1-5 eiro
no 5-10 eiro
no 10-15 eiro