Izrāde ir godīga un cilvēcīga. Četrus Bļitkas večus – arī režisoru Dž. Dž. Džilindžeru un scenogrāfu Vari Siliņu, kurš radījis autentisku vidi pamestā kinoteātrī, – vieno paaudze ar tās meklējumiem un humora izjūta. Tas nav maz. Henrieta Verhoustinska / Kultūras Diena

"Bļitka" - tas ir dzīvs un sasildošs teātra prieks abās pusēs rampai.

Līga Ulberte / Kroders.lv

Goda teātra gadījumā „jaundzimušais” neatkarīgais teātris skatītāju (patīkami) pārsteidz ar klasisku, tīru, precīzu iestudējumu „Žurka”.
Kitija Balcare, kroders.lv

Lomas sadalītas tā, ka pēc temperamenta pieguļ aktieriem kā speciāli šūts uzvalks, un var redzēt - katrs savā jūtas ļoti labi. Un tā arī spēlē. Garšīgi.
Līvija Dūmiņa / Neatkarīgā Rīta Avīze / Bļitka

Bļitkas veiksmes formula ir divu ļoti labu aktieru iesaistīšana projektā, kas viņiem abiem patīk. Un forši – lietosim tieši šo vārdu – darbojas abi aktieri. Saturīga izklaide, viens īsts veču gabals. Atis Rozentāls / Kultūras Diena

30.12
Bļitka!
23.01
Bļitka!

Zīmējumu konkurss ir noslēdzies

Mūsu konkursiņš ir noslēdzies un uzvarētājs iiiirrrr...  Mārtiņš Vinklers  no Priekules novada Virgas pamatskolas 3. klases. Tātad, Mārtiņ, Tavs zīmējums nokļūs uz izrādes afišas un visa Tava klase būs laipni gaidīta uz izrādi! Arī pārējie finālisti varēs izrādi apmeklēt bez maksas, kā ieejas karte Jums kalpos Jūsu zīmējums! 
Izrāde pašlaik vēl top, pirmizrāde gaidāma apmēram aprīļa viducī, tātad nemaz tik ilgs laiks jāgaida nebūs. 
Lomās redzēsiet Rolandu Beķeri http://www.godateatris.lv/lv/aktieri/rol…
Režisors: Leons Lešcinskis.
Lugu uzrakstījusi: Rasa Bugavičute.
 
Un vēl... MILZĪGS Paldies par atsaucību!

Cik esat gatavs maksāt par teātra izrādes biļeti?

no 1-5 eiro
no 5-10 eiro
no 10-15 eiro