Lomas sadalītas tā, ka pēc temperamenta pieguļ aktieriem kā speciāli šūts uzvalks, un var redzēt - katrs savā jūtas ļoti labi. Un tā arī spēlē. Garšīgi.
Līvija Dūmiņa / Neatkarīgā Rīta Avīze / Bļitka

Goda teātra gadījumā „jaundzimušais” neatkarīgais teātris skatītāju (patīkami) pārsteidz ar klasisku, tīru, precīzu iestudējumu „Žurka”.
Kitija Balcare, kroders.lv

Izrāde ir godīga un cilvēcīga. Četrus Bļitkas večus – arī režisoru Dž. Dž. Džilindžeru un scenogrāfu Vari Siliņu, kurš radījis autentisku vidi pamestā kinoteātrī, – vieno paaudze ar tās meklējumiem un humora izjūta. Tas nav maz. Henrieta Verhoustinska / Kultūras Diena

Bļitkas veiksmes formula ir divu ļoti labu aktieru iesaistīšana projektā, kas viņiem abiem patīk. Un forši – lietosim tieši šo vārdu – darbojas abi aktieri. Saturīga izklaide, viens īsts veču gabals. Atis Rozentāls / Kultūras Diena

"Bļitka" - tas ir dzīvs un sasildošs teātra prieks abās pusēs rampai.

Līga Ulberte / Kroders.lv

30.12
Bļitka!
23.01
Bļitka!

Zīmējumu konkurs

Sveiks, zīmēšanas skolotāj!
 
    Esam sākuši darbu pie jauna projekta, top izrāde par Diegabiksi, tas nebūs gluži Žaņa Grīvas stāsts par bruņurupuču dzīvi, jo laiks ienes zināmas korekcijas. Veidosim pavisam jaunu stāstu par puiku, kurš pamet māju un dodas pasaulē laimi meklēt! Nestaigās jaunietis pār laukiem un nepeldēs pāri upēm, bet notikumi risināsies mūsdienu pilsētas realitātē. Stāstu veido jaunā, daudzsološā dramaturģe Rasa Bugavičute, uz skatuves visu sakārtos Leons Leščinskis.
    Un šajā sakarā izsludinām zīmējumu konkursu bērniem : "Kā izskatītos Diegabiksis, ja viņš būtu astoņgadīgs puika?" . Asinām zīmuļus, ķeramies pie lapām un uz priekšu!!! Konkursa dalībnieki: bērni līdz 4. klasei(ieskaitot).Darbus gaidīsim līdz 15. martam. Safotogrāfējiet, vai noskanējiet zīmējumus un iesūtiet digitāli uz adresi zane@godateatris.lv , izlēmām ka tā būs daudz vienkāršāk nekā izmantot pasta pakalpojumus)
    Tagad par balvām. Labāko zīmējumu izmantosim izrādes afišas izgatavošanai, un vēl uzvarētājam būs iespēja ielūgt visu savu klasi, jeb bērnu dārza grupiņu uz izrādi!!! 

Cik esat gatavs maksāt par teātra izrādes biļeti?

no 1-5 eiro
no 5-10 eiro
no 10-15 eiro