"Bļitka" - tas ir dzīvs un sasildošs teātra prieks abās pusēs rampai.

Līga Ulberte / Kroders.lv

Bļitkas veiksmes formula ir divu ļoti labu aktieru iesaistīšana projektā, kas viņiem abiem patīk. Un forši – lietosim tieši šo vārdu – darbojas abi aktieri. Saturīga izklaide, viens īsts veču gabals. Atis Rozentāls / Kultūras Diena

Lomas sadalītas tā, ka pēc temperamenta pieguļ aktieriem kā speciāli šūts uzvalks, un var redzēt - katrs savā jūtas ļoti labi. Un tā arī spēlē. Garšīgi.
Līvija Dūmiņa / Neatkarīgā Rīta Avīze / Bļitka

Goda teātra gadījumā „jaundzimušais” neatkarīgais teātris skatītāju (patīkami) pārsteidz ar klasisku, tīru, precīzu iestudējumu „Žurka”.
Kitija Balcare, kroders.lv

Izrāde ir godīga un cilvēcīga. Četrus Bļitkas večus – arī režisoru Dž. Dž. Džilindžeru un scenogrāfu Vari Siliņu, kurš radījis autentisku vidi pamestā kinoteātrī, – vieno paaudze ar tās meklējumiem un humora izjūta. Tas nav maz. Henrieta Verhoustinska / Kultūras Diena

30.12
Bļitka!
23.01
Bļitka!

Kas notiek Goda teātrī!

Nē. Mēs nekur neesam pazuduši. Mēs tikai ieturam nelielu pauzi, lai gan varētu teikt, ka pāris dienas atpakaļ uzsākām savu 2. sezonu! Jau trešo reizi viesojāmies Saldū un rādījām mūsu "Žurku". Vēl nevienā citā viespilsētā neesam bijuši. Saldū mūs gaida un mums tur patīk :).

Šosezon turpināsim spēlēt arī Gata Malika monoizrādi "Nelegālais" un izrādi bērniem "...ar laimīgām beigām". Un, protams, ka radīsim arī jaunus darbus, visvairāk tieši domājot par jauno paaudzi.

Un tieši viens jauns gabaliņš tagad arī top. Sen, sen atpakaļ 2005. gadā divi jauni čaļi (pats Gods un Armands Kaušelis) bija redzami uz Liepājas teātra skatuves, spēlējot  izrādē "Akmeņi" - stāstā, kuru radījuši Stefo Nantsovs un Toms Līkos. Pirms pāris mēnešiem sazinājāmies ar šiem austrāļu puišiem vēlreiz, un viņi atkārtoti ir devuši atļauju savas lugas iestudēšanai.  Ir izaugusi jauna paaudze. Un stāsts ir tik labs, ka gribam to izstāstīt vēlreiz. Protams savādāk, bet tomēr. Tāpēc - sekojiet līdzi informācijai. Vēl pie izrādes strādājam, bet pavisam drīz tā ieraudzīs dienas gaismu. 

Par ko tad būs Akmeņi? Par divien jauniem džekiem - 13 un 15 gadus veciem, kuri savas neapdomīgās un bezatbildīgās rīcības dēļ, iedzīvojas pamatīgās nepatikšanās. Labi, tas vēl ir viegli teikts, bet negribām atklāt visas detaļas. Taču ikviens, kas skatīsies šo izrādi, būs spiests padomāt - vai tāpēc, ka kaut ko izdarām neapzināti, mēs neesam par to atbildīgi? Runāsim ar jauniešiem viņu pašu valodā. Netiesāsim, neaudzināsim, nesodīsim - vienkārši iesaistīsim diskusijā, kuras laikā centīsimies noskaidrot, kā būtu jārīkojas abiem izrādes varoņiem.

Nu tas tā īsumā. Vēl jau nav viss. Šai sezonai ir arī citi plāni. Bet par tiem nedaudz vēlāk. Nav ko skriet notikumiem pa priekšu.

Bet Goda teātris turpina strādāt, domāt, analizēt, meklēt, iepriecināt, darboties. Tas ir pats galvenais. Un, protams, tas, ka esat kopā ar mums un vērtējat mūsu izrādes.

Un atgādinām - aktierus nebarot un ar rokām neaiztikt!!!

Tiekamies izrādēs!
 

Cik esat gatavs maksāt par teātra izrādes biļeti?

no 1-5 eiro
no 5-10 eiro
no 10-15 eiro