Bļitkas veiksmes formula ir divu ļoti labu aktieru iesaistīšana projektā, kas viņiem abiem patīk. Un forši – lietosim tieši šo vārdu – darbojas abi aktieri. Saturīga izklaide, viens īsts veču gabals. Atis Rozentāls / Kultūras Diena

Lomas sadalītas tā, ka pēc temperamenta pieguļ aktieriem kā speciāli šūts uzvalks, un var redzēt - katrs savā jūtas ļoti labi. Un tā arī spēlē. Garšīgi.
Līvija Dūmiņa / Neatkarīgā Rīta Avīze / Bļitka

Goda teātra gadījumā „jaundzimušais” neatkarīgais teātris skatītāju (patīkami) pārsteidz ar klasisku, tīru, precīzu iestudējumu „Žurka”.
Kitija Balcare, kroders.lv

Izrāde ir godīga un cilvēcīga. Četrus Bļitkas večus – arī režisoru Dž. Dž. Džilindžeru un scenogrāfu Vari Siliņu, kurš radījis autentisku vidi pamestā kinoteātrī, – vieno paaudze ar tās meklējumiem un humora izjūta. Tas nav maz. Henrieta Verhoustinska / Kultūras Diena

"Bļitka" - tas ir dzīvs un sasildošs teātra prieks abās pusēs rampai.

Līga Ulberte / Kroders.lv

30.12
Bļitka!
23.01
Bļitka!

Jauna ziņa visiem izrādes Viss par vīriešiem faniem!

Daudzi droši vien atceras Liepājas teātra izrādi “Viss par vīriešiem”, kura bija repertuārā astoņus gadus – tik iemīļota tā bija kļuvusi skatītājiem. Un ne tikai, arī pašiem aktieriem, tāpēc tagad, kad izrāde no repertuāra ir noņemta, to ir nolēmis pārņemt Goda teātris, jo tā vadītājs Kaspars Gods ir viens no trijiem aktieriem, kas piedalās iestudējumā. Izrādē piedalās arī aktieri Egons Dombrovskis un Leons Leščinskis.

“Nolēmām dot izrādei otro dzīvi. Tas, ka to noņem no repertuāra, nenozīmē, ka tā pazūd arī no mūsu sirdīm un prātiem. Izrāde mums visiem ir ļoti tuva. Atsvaidzināsim dekorāciju, tiks izgatavoti jauni kostīmi, taču pamatmateriāls, joki un pats galvenais – striptīzs – iestudējumā saglabāsies,” smejoties par atjaunoto iestudējumu stāsta K. Gods.

Viss par vīriešiem ir sava veida vīriešu pasaules izpēte – izrādes laikā aktieri iejūtas vairākās lomās, katrs izdzīvojot četru dažādu vīrieši stāstus – te viņi visi ir draugi, kas regulāri satiekas trenažieru zālē, lai ne tikai sportotu, bet apspriestu arī savu privāto dzīvi un, protams, sievietes; te kāda striptīzkluba darbinieki, kuri cenšas savos tīklos ievilināt jaunus striptīza izpildītājus; te viņus vieno savstarpējas ģimenes saites, risinot konfliktu starp tēvu un viņa pieaugušajiem dēliem; te viņi kļūst par mīļākajiem, ik mirkli saglabājot izrādes straujo tempu, intrigu un ne brīdi neļaujot skatītājiem atslābt.

Un tātad - izrāde tiks spēlēta pēc pieprasījuma - ja vēlies to redzēt arī savā pilsētā, sazinies ar Goda teātri. Pagaidām šis foto vēl ir no Liepājas teātra iestudējuma. Bet pavisam drīz būs jaunas fotogrāfijas!!! Gaidām no Tevis ziņu un tiekamies izrādē!

Cik esat gatavs maksāt par teātra izrādes biļeti?

no 1-5 eiro
no 5-10 eiro
no 10-15 eiro