Bļitkas veiksmes formula ir divu ļoti labu aktieru iesaistīšana projektā, kas viņiem abiem patīk. Un forši – lietosim tieši šo vārdu – darbojas abi aktieri. Saturīga izklaide, viens īsts veču gabals. Atis Rozentāls / Kultūras Diena

Izrāde ir godīga un cilvēcīga. Četrus Bļitkas večus – arī režisoru Dž. Dž. Džilindžeru un scenogrāfu Vari Siliņu, kurš radījis autentisku vidi pamestā kinoteātrī, – vieno paaudze ar tās meklējumiem un humora izjūta. Tas nav maz. Henrieta Verhoustinska / Kultūras Diena

Goda teātra gadījumā „jaundzimušais” neatkarīgais teātris skatītāju (patīkami) pārsteidz ar klasisku, tīru, precīzu iestudējumu „Žurka”.
Kitija Balcare, kroders.lv

Lomas sadalītas tā, ka pēc temperamenta pieguļ aktieriem kā speciāli šūts uzvalks, un var redzēt - katrs savā jūtas ļoti labi. Un tā arī spēlē. Garšīgi.
Līvija Dūmiņa / Neatkarīgā Rīta Avīze / Bļitka

"Bļitka" - tas ir dzīvs un sasildošs teātra prieks abās pusēs rampai.

Līga Ulberte / Kroders.lv

30.12
Bļitka!
23.01
Bļitka!

Esam nominēti Spēlmaņu nakts balvai!!!

Gribam Jums paziņot, ka noticis kaut kas patiešām vēsturisks - šodien uzzinājām, ka mūsu izrāde "Tikai nesaki nevienam" ir nominēta 2013./2014. gada "Spēlmaņu nakts" balvai kategorijā "Gada izrāde bērniem un pusaudžiem"!!! Esam īpaši laimīgi, jo šī ir mūsu PIRMĀ nominācija!

Paldies žūrijai, kas noskatījās mūsu izrādi. Paldies Rasai, Leonam, Varim, Emīlam un brīnisķīgajiem aktieriem - Rolandam, Edgaram, Anetei, Laurai un Kasparam!!!

Rudenī izrādi rādīsim atkal. Un gaidīsim Jūs!!!!

Cik esat gatavs maksāt par teātra izrādes biļeti?

no 1-5 eiro
no 5-10 eiro
no 10-15 eiro