Izrāde ir godīga un cilvēcīga. Četrus Bļitkas večus – arī režisoru Dž. Dž. Džilindžeru un scenogrāfu Vari Siliņu, kurš radījis autentisku vidi pamestā kinoteātrī, – vieno paaudze ar tās meklējumiem un humora izjūta. Tas nav maz. Henrieta Verhoustinska / Kultūras Diena

Lomas sadalītas tā, ka pēc temperamenta pieguļ aktieriem kā speciāli šūts uzvalks, un var redzēt - katrs savā jūtas ļoti labi. Un tā arī spēlē. Garšīgi.
Līvija Dūmiņa / Neatkarīgā Rīta Avīze / Bļitka

Bļitkas veiksmes formula ir divu ļoti labu aktieru iesaistīšana projektā, kas viņiem abiem patīk. Un forši – lietosim tieši šo vārdu – darbojas abi aktieri. Saturīga izklaide, viens īsts veču gabals. Atis Rozentāls / Kultūras Diena

"Bļitka" - tas ir dzīvs un sasildošs teātra prieks abās pusēs rampai.

Līga Ulberte / Kroders.lv

Goda teātra gadījumā „jaundzimušais” neatkarīgais teātris skatītāju (patīkami) pārsteidz ar klasisku, tīru, precīzu iestudējumu „Žurka”.
Kitija Balcare, kroders.lv

ŽURKA

Skaidrs Valters
Izrāde jauniešiem
Režisors - Leons Leščinskis
 
Izrāde ir stāsts par jauniešiem, viņu problēmām, mīlestību, draudzību, nodevību un to, kā pieņemt vienam otru, taču galvenais jautājums, uz kuru tiek meklētas atbildes – kādos apstākļos normāli pusaudži kļūst par zvēriem? Kas viņos mostas, kad viņiem nepietiek uzmanības un viņi nesaņem atbalstu no savas ģimenes?
 
 
Pirmizrāde 2011. gada 6. septembrī

Sandra Lāce

2012-08-27 19:28:27

Man bija iespēja "Žurku" noskatīties Saldus pedagogu konferencē. Vienkārši, precīzi, uzrunājoši - tas ir par dzīvi. Nekā lieka, un mudina domāt. Sirdstrīsas un pedagogiem izrādes laikā pār vaigu ritošas asaras. Malači, ka šādas izrādes veidojat. Pašvaldības, sarosieties - skolās jauniešiem tas jāredz! Paldies jums!

Cik esat gatavs maksāt par teātra izrādes biļeti?

no 1-5 eiro
no 5-10 eiro
no 10-15 eiro