Goda teātra gadījumā „jaundzimušais” neatkarīgais teātris skatītāju (patīkami) pārsteidz ar klasisku, tīru, precīzu iestudējumu „Žurka”.
Kitija Balcare, kroders.lv

Bļitkas veiksmes formula ir divu ļoti labu aktieru iesaistīšana projektā, kas viņiem abiem patīk. Un forši – lietosim tieši šo vārdu – darbojas abi aktieri. Saturīga izklaide, viens īsts veču gabals. Atis Rozentāls / Kultūras Diena

Izrāde ir godīga un cilvēcīga. Četrus Bļitkas večus – arī režisoru Dž. Dž. Džilindžeru un scenogrāfu Vari Siliņu, kurš radījis autentisku vidi pamestā kinoteātrī, – vieno paaudze ar tās meklējumiem un humora izjūta. Tas nav maz. Henrieta Verhoustinska / Kultūras Diena

Lomas sadalītas tā, ka pēc temperamenta pieguļ aktieriem kā speciāli šūts uzvalks, un var redzēt - katrs savā jūtas ļoti labi. Un tā arī spēlē. Garšīgi.
Līvija Dūmiņa / Neatkarīgā Rīta Avīze / Bļitka

"Bļitka" - tas ir dzīvs un sasildošs teātra prieks abās pusēs rampai.

Līga Ulberte / Kroders.lv

ŽURKA

Skaidrs Valters
Izrāde jauniešiem
Režisors - Leons Leščinskis
 
Izrāde ir stāsts par jauniešiem, viņu problēmām, mīlestību, draudzību, nodevību un to, kā pieņemt vienam otru, taču galvenais jautājums, uz kuru tiek meklētas atbildes – kādos apstākļos normāli pusaudži kļūst par zvēriem? Kas viņos mostas, kad viņiem nepietiek uzmanības un viņi nesaņem atbalstu no savas ģimenes?
 
 
Pirmizrāde 2011. gada 6. septembrī

Sandra Lāce

2012-08-27 19:28:27

Man bija iespēja "Žurku" noskatīties Saldus pedagogu konferencē. Vienkārši, precīzi, uzrunājoši - tas ir par dzīvi. Nekā lieka, un mudina domāt. Sirdstrīsas un pedagogiem izrādes laikā pār vaigu ritošas asaras. Malači, ka šādas izrādes veidojat. Pašvaldības, sarosieties - skolās jauniešiem tas jāredz! Paldies jums!

Cik esat gatavs maksāt par teātra izrādes biļeti?

no 1-5 eiro
no 5-10 eiro
no 10-15 eiro