Izrāde ir godīga un cilvēcīga. Četrus Bļitkas večus – arī režisoru Dž. Dž. Džilindžeru un scenogrāfu Vari Siliņu, kurš radījis autentisku vidi pamestā kinoteātrī, – vieno paaudze ar tās meklējumiem un humora izjūta. Tas nav maz. Henrieta Verhoustinska / Kultūras Diena

Bļitkas veiksmes formula ir divu ļoti labu aktieru iesaistīšana projektā, kas viņiem abiem patīk. Un forši – lietosim tieši šo vārdu – darbojas abi aktieri. Saturīga izklaide, viens īsts veču gabals. Atis Rozentāls / Kultūras Diena

Lomas sadalītas tā, ka pēc temperamenta pieguļ aktieriem kā speciāli šūts uzvalks, un var redzēt - katrs savā jūtas ļoti labi. Un tā arī spēlē. Garšīgi.
Līvija Dūmiņa / Neatkarīgā Rīta Avīze / Bļitka

Goda teātra gadījumā „jaundzimušais” neatkarīgais teātris skatītāju (patīkami) pārsteidz ar klasisku, tīru, precīzu iestudējumu „Žurka”.
Kitija Balcare, kroders.lv

"Bļitka" - tas ir dzīvs un sasildošs teātra prieks abās pusēs rampai.

Līga Ulberte / Kroders.lv

DĒRBIJAS VERGI

Izrādes pamattēma ir mīlestība. Stāsts par diviem jauniešiem, kuri nolemj doties cīņā ar pasauli uz Angliju, taču, sastopot apstākļus un pazemojumu, cīnoties par un ap naudu, sāk graut to, kas viņiem jau ir – pats būtiskākais – savstarpējā sapratne un mīlestība. Stāsts par cilvēka cīņu ar naudu un to, cik tālu viņš var aiziet, pēc tās dzenoties un neskatoties apkārt. 

Izrādes galvenais avots ir patiesi notikumi, reāli cilvēki un īstas sajūtas, kas piedzīvotas svešumā pavadītajā laikā.      

Lomās: Anete Berķe un Kaspars Kārkliņš

Bilde - Varis Siliņs, skaņa - Emīles Dreiblats

Pirmizrāde 2015. gada 16. janvārī

Iestudējumu atbalsta VKKF!

Izrāde nominēta "Spēlmaņu nakts" balvai 2 nominācijās: "Gada aktrise otrā plāna lomā" (Anete Berķe) un "Gada sasniegums oriģināldramaturģijā"!

Recenzijas par iestudējumu: ANGLIJAS SPRĪDĪŠI
MUMS RĪTU GARI JĀCEĻAS

Tīzeri skaties šeit: http://youtu.be/PduVKBsdU-I

Cik esat gatavs maksāt par teātra izrādes biļeti?

no 1-5 eiro
no 5-10 eiro
no 10-15 eiro