Goda teātra gadījumā „jaundzimušais” neatkarīgais teātris skatītāju (patīkami) pārsteidz ar klasisku, tīru, precīzu iestudējumu „Žurka”.
Kitija Balcare, kroders.lv

"Bļitka" - tas ir dzīvs un sasildošs teātra prieks abās pusēs rampai.

Līga Ulberte / Kroders.lv

Lomas sadalītas tā, ka pēc temperamenta pieguļ aktieriem kā speciāli šūts uzvalks, un var redzēt - katrs savā jūtas ļoti labi. Un tā arī spēlē. Garšīgi.
Līvija Dūmiņa / Neatkarīgā Rīta Avīze / Bļitka

Izrāde ir godīga un cilvēcīga. Četrus Bļitkas večus – arī režisoru Dž. Dž. Džilindžeru un scenogrāfu Vari Siliņu, kurš radījis autentisku vidi pamestā kinoteātrī, – vieno paaudze ar tās meklējumiem un humora izjūta. Tas nav maz. Henrieta Verhoustinska / Kultūras Diena

Bļitkas veiksmes formula ir divu ļoti labu aktieru iesaistīšana projektā, kas viņiem abiem patīk. Un forši – lietosim tieši šo vārdu – darbojas abi aktieri. Saturīga izklaide, viens īsts veču gabals. Atis Rozentāls / Kultūras Diena

...AR LAIMĪGĀM BEIGĀM

Rasa Bugavičute
izrāde bērniem
Režisors - Leons Leščinskis

Stāsts ir par puiku, kurš izlēmis doties pasaulē laimi meklēt, jo mājās no viņa tikai pieprasa pienākumu izpildi, kamēr tur, kaut kur pavisam noteikti ir miers un prieks, un bezrūpība. Savā ceļā puika - Diegabiksis satiek meiteni - Knīpausi, kura pa dzīvi kuļas kā nu māk, turklāt patstāvīgi, bez kāda, kas viņu mūždien uzrauga un vaktē. Vienas nakts notikumu rezultātā, kas pierāda, ka starp abiem bērniem izaugusi draudzība, kas vērtāka par visu, Diegabiksis saprot - ja ir kāds, uz kuru paļauties, kāds, kas tevi mūždien gaidīs mājās, ir labi!

Lomās: Rolands Beķeris un Agnese Jēkabsone

Pirmizrāde 2012. gada 10. maijā

Cik esat gatavs maksāt par teātra izrādes biļeti?

no 1-5 eiro
no 5-10 eiro
no 10-15 eiro