Bļitkas veiksmes formula ir divu ļoti labu aktieru iesaistīšana projektā, kas viņiem abiem patīk. Un forši – lietosim tieši šo vārdu – darbojas abi aktieri. Saturīga izklaide, viens īsts veču gabals. Atis Rozentāls / Kultūras Diena

"Bļitka" - tas ir dzīvs un sasildošs teātra prieks abās pusēs rampai.

Līga Ulberte / Kroders.lv

Izrāde ir godīga un cilvēcīga. Četrus Bļitkas večus – arī režisoru Dž. Dž. Džilindžeru un scenogrāfu Vari Siliņu, kurš radījis autentisku vidi pamestā kinoteātrī, – vieno paaudze ar tās meklējumiem un humora izjūta. Tas nav maz. Henrieta Verhoustinska / Kultūras Diena

Goda teātra gadījumā „jaundzimušais” neatkarīgais teātris skatītāju (patīkami) pārsteidz ar klasisku, tīru, precīzu iestudējumu „Žurka”.
Kitija Balcare, kroders.lv

Lomas sadalītas tā, ka pēc temperamenta pieguļ aktieriem kā speciāli šūts uzvalks, un var redzēt - katrs savā jūtas ļoti labi. Un tā arī spēlē. Garšīgi.
Līvija Dūmiņa / Neatkarīgā Rīta Avīze / Bļitka

AKMEŅI

S. Nantsova un T. Līkosa luga “Akmeņi” ir pusaudžu un jaunatnes auditorijas domāta luga, ko pēc reāla notikuma sarakstījuši divi Austrālijas aktieri un dramaturgi Stefo Nantsovs un Toms Līkoss. Izrādes sižets ir kā izmeklēšana, ko veic policija, atklājot divu pusaudžu nodarījumus, kas kļūst aizvien smagāki: sākot ar automašīnas aplaupīšanu un beidzot ar negribētu slepkavību. Sirdsapziņa un sods ir divas galvenās kategorijas šajā jautājumā. Noziedznieki ir pārāk jauni, lai saņemtu sodu, un tiesas zālē tiek atbrīvoti. Kāda būs viņu turpmākā dzīve, vai viņi jutīsies kā uzvarētāji? Un kādai vajadzētu būt sabiedrības attieksmei pret viņiem? Tie ir galvenie jautājumi, kas tiks risināti iestudējumā. Izrādes laikā paredzēta diskusija starp jauniešiem un aktieriem par izspēlēto situāciju.
 
Rekonstrukciju veic Kaspars Gods un Armands Kaušelis

Pirmizrāde 2012. gada 12. septembrī
 

Cik esat gatavs maksāt par teātra izrādes biļeti?

no 1-5 eiro
no 5-10 eiro
no 10-15 eiro